Bloomest hoolitseb aastaringselt selle eest, et ühel päeval puhkeksid õide just need taimed, mis pakuvad meile kõigile midagi kaunist ja …midagi hingele.

Esindame sügavalt juurdunud pühendumisega ettevõtteid üle Euroopa, kes laiendavad lillemaailma aretades uusi sorte ning paljundades kvaliteetset ja väärtustatud taimmaterjali.

Kõige tähtsam meie töös ja meie suhtumises töösse on see, et me ei paku pelgalt toodet – laia sortimenti, lilli ega ilusaid õisi. Pakume terviklahendusi sõltuvalt kliendi soovist ja nägemusest, aiandi tingimustest ja tehnilisest varustusest. Oskame pakkuda kasvataja nõudmistele vastavaid taimeliike ja sortide valikut.

Illustration

Bloomest OÜ tegevusvaldkonnaks on profesionaalsete aiandustootjate teenindamine, ehk peamiselt taimmaterjali ja aiandustoodete hulgimüük. Omades rikkalikult praktilise töö kogemusi, olles läbinud mitmeid koolitusi, soovime pakkuda oma klientidele kompleksteenust, mis hõlmab ka taimekasvatusalast nõustamist.

Lisaks on meie eelis pakkuda aiandustootjatele turul tuntud ja aastatega oma kvaliteeti tõestanud aretajate sortimenti. Meie põhilised koostööpartnerid on Saksamaa, Hollandi ja Taani aiandusettevõtted, kelle valikus on hulgaliselt eksklusiivsorte, mille ainuesindusõigus Eesti turul on ainult BloomEstil.

Lisaks tuntud sortimendile pakume ka igal hooajal turule midagi uut ja huvitavat, et ka Eesti kasvatajad saaksid suurte aianduskettidega võistelda oma sortimendi rikkuse poolest.

Bloomest OÜ äritegevuse põhiliseks aluseks on klientide usaldus ja kindlustunne ning sajaprotsendiline rahulolu. Üritame alati ületada kliendi ootusi kvaliteedis, oleme innovatiivsed ja usaldusväärsed ning leiame igale probleemile lahenduse.

 • Priimula noortaimede ettetellimine 2019a sügiseks!

  Käimas on priimula noortaimede ettetellimine! Sortimendist leiate nii suureõielise priimula sordiseeria Herkules kui ka lainelise äärega sordiseeria Sacarina. Sortiment on...

 • Võõrasema seemned 2019/2020

  Alanud on võõrasema seemnete ettetellimine 2019a külviks. Lisaks Eesti turul populaarsetele sortidele pakume ka järgmist: amplisse sobivad sordiseeriad nagu Cool...

 • Tulpide jt. kevadiste sibullillede ettetellimine!

  Käimas on tulbi, nartsissi, hüatsindi jt. kevadel õitsevate lillesibulate ettetellimine. Sibullillede ajatamiseks pakume spetsiaalselt prepareeritud sibulaid. Vajadusel aitame sortimendi valikul...

 • Volmary noortaimede jäägileht nädalaks 30 ja 37

  Nädalaks 30 saame taimi lisada kuni 10.07.2019 Dümmen Orange suvelille noortaimede tellimine käesolevaks hooajaks on lõppenud. Volmary noortaimede saadavust saab...

Priimula noortaimede ettetellimine 2019a sügiseks!

Vaata pakkumist

Võõrasema seemned 2019/2020

Vaata pakkumist

Tulpide jt. kevadiste sibullillede ettetellimine!

Vaata pakkumist

Volmary noortaimede jäägileht nädalaks 30 ja 37

Vaata pakkumist