Bloomest hoolitseb aastaringselt selle eest, et ühel päeval puhkeksid õide just need taimed, mis pakuvad meile kõigile midagi kaunist ja …midagi hingele.

Esindame sügavalt juurdunud pühendumisega ettevõtteid üle Euroopa, kes laiendavad lillemaailma aretades uusi sorte ning paljundades kvaliteetset ja väärtustatud taimmaterjali.

Kõige tähtsam meie töös ja meie suhtumises töösse on see, et me ei paku pelgalt toodet – laia sortimenti, lilli ega ilusaid õisi. Pakume terviklahendusi sõltuvalt kliendi soovist ja nägemusest, aiandi tingimustest ja tehnilisest varustusest. Oskame pakkuda kasvataja nõudmistele vastavaid taimeliike ja sortide valikut.

Illustration

Bloomest OÜ tegevusvaldkonnaks on profesionaalsete aiandustootjate teenindamine, ehk peamiselt taimmaterjali ja aiandustoodete hulgimüük. Omades rikkalikult praktilise töö kogemusi, olles läbinud mitmeid koolitusi, soovime pakkuda oma klientidele kompleksteenust, mis hõlmab ka taimekasvatusalast nõustamist.

Lisaks on meie eelis pakkuda aiandustootjatele turul tuntud ja aastatega oma kvaliteeti tõestanud aretajate sortimenti. Meie põhilised koostööpartnerid on Saksamaa, Hollandi ja Taani aiandusettevõtted, kelle valikus on hulgaliselt eksklusiivsorte, mille ainuesindusõigus Eesti turul on ainult BloomEstil.

Lisaks tuntud sortimendile pakume ka igal hooajal turule midagi uut ja huvitavat, et ka Eesti kasvatajad saaksid suurte aianduskettidega võistelda oma sortimendi rikkuse poolest.

Bloomest OÜ äritegevuse põhiliseks aluseks on klientide usaldus ja kindlustunne ning sajaprotsendiline rahulolu. Üritame alati ületada kliendi ootusi kvaliteedis, oleme innovatiivsed ja usaldusväärsed ning leiame igale probleemile lahenduse.

  • Novarbo kasvuturbad

    Õige kasvuturvas on tootmisaiandile ülitähtis valik! Koduaedadesse mullaparanduseks mõeldud turvast või turbatootmisfirmade ülejääke ostes mängime pigem loteriid kui teeme kindla...

  • Valmima hakkavad 2024 hooaja noortaimede elektroonsed kataloogid!

      Volmary Dümmen Orange Beekenkamp Kientzler Bongartz poolvalmis suvelilled Darwin Plants Seuren Roosid  

  • Tulpide jt. kevadiste sibullillede ettetellimine!

    Alanud on tulbi, nartsissi, hüatsindi jt. kevadel õitsevate lillesibulate ettetellimine. Sibullillede sortimendist leidub töötlemata lillesibulaid haljastusprojektide tarbeks, väiksemaid koguseid hobiaednikele...

Novarbo kasvuturbad

Vaata pakkumist

Valmima hakkavad 2024 hooaja noortaimede elektroonsed kataloogid!

Vaata pakkumist

Tulpide jt. kevadiste sibullillede ettetellimine!

Vaata pakkumist