Bloomest hoolitseb aastaringselt selle eest, et ühel päeval puhkeksid õide just need taimed, mis pakuvad meile kõigile midagi kaunist ja …midagi hingele.

Esindame sügavalt juurdunud pühendumisega ettevõtteid üle Euroopa, kes laiendavad lillemaailma aretades uusi sorte ning paljundades kvaliteetset ja väärtustatud taimmaterjali.

Kõige tähtsam meie töös ja meie suhtumises töösse on see, et me ei paku pelgalt toodet – laia sortimenti, lilli ega ilusaid õisi. Pakume terviklahendusi sõltuvalt kliendi soovist ja nägemusest, aiandi tingimustest ja tehnilisest varustusest. Oskame pakkuda kasvataja nõudmistele vastavaid taimeliike ja sortide valikut.

Illustration

Bloomest OÜ tegevusvaldkonnaks on profesionaalsete aiandustootjate teenindamine, ehk peamiselt taimmaterjali ja aiandustoodete hulgimüük. Omades rikkalikult praktilise töö kogemusi, olles läbinud mitmeid koolitusi, soovime pakkuda oma klientidele kompleksteenust, mis hõlmab ka taimekasvatusalast nõustamist.

Lisaks on meie eelis pakkuda aiandustootjatele turul tuntud ja aastatega oma kvaliteeti tõestanud aretajate sortimenti. Meie põhilised koostööpartnerid on Saksamaa, Hollandi ja Taani aiandusettevõtted, kelle valikus on hulgaliselt eksklusiivsorte, mille ainuesindusõigus Eesti turul on ainult BloomEstil.

Lisaks tuntud sortimendile pakume ka igal hooajal turule midagi uut ja huvitavat, et ka Eesti kasvatajad saaksid suurte aianduskettidega võistelda oma sortimendi rikkuse poolest.

Bloomest OÜ äritegevuse põhiliseks aluseks on klientide usaldus ja kindlustunne ning sajaprotsendiline rahulolu. Üritame alati ületada kliendi ootusi kvaliteedis, oleme innovatiivsed ja usaldusväärsed ning leiame igale probleemile lahenduse.

  • Jäägilehed, reservtaimed ja poolikud kassetid

      Reservtaimede ja poolikute kassettide jäägileht: Väljastamine TARTU laost: EXCEL PDF Väljastamine TALLINNA laost: EXCEL PDF  

  • Kapillaarmatid 2022-23 hooajaks

    Alanud on ettetellimiskampaania altkastmismattidele! Valikust leiate 200g, 300g ja 400g matte: ilma kileta valge ja musta perforeeritud kilega põimitud musta...

  • Valminud on 2023 hooaja noortaimede elektroonsed kataloogid!

    Dümmen Orange suvelilled Dümmen Orange püsililled Volmary (eesti keelne) Beekenkamp Schneider Kientzler Koppe Begonia Darwin Plants  

Jäägilehed, reservtaimed ja poolikud kassetid

Vaata pakkumist

Kapillaarmatid 2022-23 hooajaks

Vaata pakkumist

Valminud on 2023 hooaja noortaimede elektroonsed kataloogid!

Vaata pakkumist