Illustration

Vees lahustuvad väetised

Nutricomplex 18-18-18

Vees lahustuv NPK väetis magneesiumi (Mg), väävli (S) ja mikroelementidega taimede kastmiseks või lehtede kaudu väetamiseks.

N-P2O5-K2O (MgO, SO3) 18-18-18 (2,0 7,6) mikroelementidega

Nutricomplex 18-18-18 + 2 MgO Pink sobib erinevate kultuuride kastmisväetamiseks (viljapuud, marjakultuurid, köögiviljad, ilutaimed) või lehtede kaudu väetamiseks (köögiviljad, kartul, teravili, raps, viljapuud, marjakultuurid, ilutaimed).

Nutricomplex Platinum 18-18-18 + me

Vees lahustuv NPK väetis, mis sisaldab magneesiumi (Mg), väävlit (S) ja mikroelemente ning on spetsiaalselt mõeldud taimede lehtede kaudu väetamiseks.

N-P2O5-K2O (MgO, SO3) 18-18-18 (2,0, 3,63) mikroelementidega

Nutricomplexi väetised on rikastatud tähtsate mikroelementidega EDTA kelaatide kujul, et suurendada nende efektiivsust mikroelementide defitsiidi vältimisel.

Nutricomplexi väetised on väga hästi vees lahustuvad, kloori- ja naatriumivabad ning tänu happelisele pH-le ja madalale EC-le saavad taimed omastada toitaineid kergesti, juuresüsteemi kahjustamata.

Nutricomplex Platinum sarja väetistel on lisaks osmoregulaatori toime. Tänu suurele osmootilisele tasakaalule tõuseb kultuuride tootlikkus. Selles tootesarjas on mineraalsetele toiteelementidele lisatud aminohappeid (glütsiin-betaiin), mis omavad kultuuridele stressivastast (külma ja põuastress) ja biostimuleerivat (toitainete imendumist soodustavat) mõju.

Ferticare Kombi 18-11-24 

Vees lahustuv mikroelementidega NPK täisväetis taimede kastmiseks või lehtede kaudu väetamiseks.

N-P2O5-K2O (MgO) 18-11-24 (2,5) mikroelementidega

Väetise koostis sobib paljudele köögiviljadele, lilledele, marjakultuuridele ja viljapuudele, kui täiendavalt kasutatakse kaltsiumnitraati (YaraLiva Calcinit).

Ferticare Kombi  14-11-25 (Yara)

Vees lahustuv NPK väetis taimede kastmiseks või lehtede kaudu väetamiseks.

N-P2O5-K2O (MgO) 14-11-25 (2,3) mikroelementidega

Väetise koostis sobib paljudele köögiviljadele, lilledele, marjakultuuridele ja viljapuudele, kui täiendavalt kasutatakse kaltsiumnitraati (YaraLiva Calcinit).

Ferticare Hydro 6-14-30 (Yara)

Vähese kloorisisaldusega vees lahustuv NPK-täisväetis, mis sisaldab magneesiumi (Mg), väävlit (S) ja mikroelemente.

N-P2O5-K2O 6-14-30 mikroelementidega

Väetis sobib kasutamiseks kastmisväetisena (ka tilkkastmissüsteemides) inaktiivsel kasvusubstraadil (kivivill), hüdropoonikal ja turvassubstraadil kasvuhoonetes ning vähese lämmastikutarbega taimede (maasikas, mustsõstar) kastmiseks ja lehtede kaudu pritsimiseks avamaal. Kuna toode sisaldab kõiki vajalikke mikrotoitaineid, pole tavaliselt vaja mikrotoitaineid täiendavalt lisada.

Kaltsiumnitraat 25 kg

Vees lahustuv lämmastikväetis, mis sisaldab kaltsiumi. Sobib kasvuhoone- ja avamaakultuuride kastmiseks või lehtede kaudu pritsimiseks.

NPK 15,5-0-0

Krista K Plus (Kaaliumnitraat) (Yara)

Vees lahutuv kristalliline lämmastik- ja kaaliumväetis kastmis- ja leheväetamiseks kasvuhoones ja avamaal.

N-P2O5-K2O 13,7-0-46,3

Krista SOP (Kaaliumsulfaat) (Yara)

Vees lahustuv kristalliline kaalium- ja väävelväetis kultuuride kastmisväetamiseks.

N-P-K 0-0-42 + 18% S

Sobib suure väävlivajadusega kultuuride väetamiseks ning on täielikult ja kiiresti vees lahustuv. YaraTera Krista SOP ei sisalda taimedele kahjulikke elemente: klooriühendeid, naatriumi ega raskemetalle. YaraTera Krista SOP on vabalt voolav peen kristalliline pulber.

YaraTera Krista SOP-iga väetamiseks sobivad kõik kastmissüsteemid. Väetis on ideaalne seal, kus on vaja kõrget kaaliumi taset, kuid pole vaja lisada lämmastikku. YaraTera Krista SOP varustab taimi ka väävliga, mis on tähtis teisejärguline makrotoitaine.

Maasika kastmisväetis 7-9-32,5 (Yara)

Vees lahustuv pulbriline mikrotoitanetega NPK täisväetis maasikatele ja teistele kõrge kaaliumivajadusega kultuuridele. Ferticare 7-9-32 ehk maasikaväetis sobib  kastmisväetamiseks ja lehetede kaudu väetamiseks nii avamaal kui kasvuhoones.

N-P2O5-K2O (MgO, SO3) 7-9-32 (4,4, 11,2) mikroelementidega

Lisaks maasikatele võib väetist kasutada ka teistel vähese lämmastiku (N) ja suure kaaliumi (K) tarbega kultuuridel. Vajadusel võib täiendavalt kasutada kaltsiumnitraati (YaraLiva Calcinit).

Krista MAG (Magneesiumnitraat) (Yara)

Pulbriline vees lahustuv kristalliline väetis, mida kasutatakse kasvuhoone- ja avamaataimede kastmiseks ja lehtede kaudu väetamiseks.

N-P2O5-K2O (MgO) 11-0-0 (14,5)

Lämmastikhape 60%

Krista MKP (Monokaaliumfosfaat 0-53-35) (Yara)

Pulbriline vees lahustuv fosfor- ja kaaliumväetis kastmiseks ja lehtede kaudu väetamiseks kasvuhoones ja avamaal.

N-P2O5-K2O 0-53-35

Tõhusaks taimede kaitsmiseks on tähtis omada teadmisi toodete kasutamise kohta ning sellega kaasnevaid detaile, näiteks isikukaitse ja ohtusnõuded. Kõik oluline info on toodete etikettidel, ohutuskaartidel ja kasutusjuhendites. Keemilise taimekaitse soovitust küsi müügiesindajalt!

  • Jäägilehed, reservtaimed ja poolikud kassetid

      Reservtaimede ja poolikute kassettide jäägileht: Väljastamine TARTU laost: EXCEL PDF Väljastamine TALLINNA laost: EXCEL PDF  

  • Kapillaarmatid 2022-23 hooajaks

    Alanud on ettetellimiskampaania altkastmismattidele! Valikust leiate 200g, 300g ja 400g matte: ilma kileta valge ja musta perforeeritud kilega põimitud musta...

  • Valminud on 2023 hooaja noortaimede elektroonsed kataloogid!

    Dümmen Orange suvelilled Dümmen Orange püsililled Volmary (eesti keelne) Beekenkamp Schneider Kientzler Koppe Begonia Darwin Plants  

Jäägilehed, reservtaimed ja poolikud kassetid

Vaata pakkumist

Kapillaarmatid 2022-23 hooajaks

Vaata pakkumist

Valminud on 2023 hooaja noortaimede elektroonsed kataloogid!

Vaata pakkumist