Volmary uudised- Taimede sortimendi koostamine

Noortaimede tootmis- ja sordiaretusfirmas Volmary planeeritakse sortimenti 2-3 aastat ette. Uue hooaja toodete valik avalikustatakse iga aasta maikuus, mil ilmub uus kataloog. Kataloog on kättesaadav ka eesti keeles ja paberkandjal kataloogi saavad kõik meie kliendid.

Volmary poolt pakutav noortimede sortiment on väga suur, valida saab ligi 5000 sordi vahel. Igaaastaselt toimub pidev sortimendi ülevaatamine, et see oleks nii väike kui võimalik ja nii suur kui vajalik. Seetõttu on alati tooteid, millega ei jätkata, et anda koht uutele, innovatiivsetele sortidele. Kuna Volmaryl on väga kogenud sordiaretajate rühm, kes teeb väga head tööd, siis eelistatud on oma aretatud sordid. On olnud olukordi, kus sisseostetud sort on uues tellimiskataloogis eksponeeritud ja tellimusedki vastu võetud, kuid siis teatab sordi omanik, et ta hoopis lõpetab sordi tootmise ning toote müüjad on pandud väga piinlikku ja keerulisse olukorda. Võivõib juhtuda, et on probleemid teiste firmade emataimeistandikest pistikute tarnimisega: algmaterjal ei saabu õigeaegselt või ei vasta nõutud kvaliteedile, kogus ei ole piisav jne. Kuid on ka positiivseid näiteid: Volmary pelargonide sortiment koosneb 6 erineva sordiaretaja toodetest, kelledest Syngenta, Pac ja Fidese sordid on eriti tunnustust leidnud.  Koostöös teisete sordiaretajatega on kommunikatsioon selle oluline osa.

Meie kodulehelelt leiate kogu Volmary sortimendi ja ka eestikeelse kataloogi lingi. Anname märku, kui mingi toote tellimine on aktuaalne, et saaksite õigeaegse tellimisega kindlustada soovitud sortide tarne soovitud ajaks. Hilisematele tellijatele on hooajal vabade taimede jäägileht.  Küsimuste korral palun võtke ühendust Malle või Kristiinaga.

Vaata kõiki postitusi

  • Novarbo kasvuturbad

    Õige kasvuturvas on tootmisaiandile ülitähtis valik! Koduaedadesse mullaparanduseks mõeldud turvast või turbatootmisfirmade ülejääke ostes mängime pigem loteriid kui teeme kindla...

  • Valmima hakkavad 2024 hooaja noortaimede elektroonsed kataloogid!

      Volmary Dümmen Orange Beekenkamp Kientzler Bongartz poolvalmis suvelilled Darwin Plants Seuren Roosid  

  • Tulpide jt. kevadiste sibullillede ettetellimine!

    Alanud on tulbi, nartsissi, hüatsindi jt. kevadel õitsevate lillesibulate ettetellimine. Sibullillede sortimendist leidub töötlemata lillesibulaid haljastusprojektide tarbeks, väiksemaid koguseid hobiaednikele...

Novarbo kasvuturbad

Vaata pakkumist

Valmima hakkavad 2024 hooaja noortaimede elektroonsed kataloogid!

Vaata pakkumist

Tulpide jt. kevadiste sibullillede ettetellimine!

Vaata pakkumist