Aiandite kaart

Seoses eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigi territooriumil, on muutunud suure osa Eesti inimeste elukorraldus ning sellest tulenevalt on muutunud ka tavapärane äritegevus. Veel ei ole lõplikult kindel taimelaatade toimumine, turgudel kauplemise võimalused ja kaubanduskeskuste avatud olek, kuid elu läheb edasi ja taimemüügi hooaeg on kohe algamas.

Sellel keerulisel ajal, nagu ei kunagi varem, peame teineteist hoidma ja toetama.

Eelnevast lähtuvalt ning sooviga aidata oma häid kliente ja sõpru, oleme arendanud oma koduleheküljele virtuaalse kaardi, mis töötab põhimõttel: „Leia endale kõige lähim kodumaine lille- või köögiviljakasvataja“ ja koondab endas meie klientide aiandid ja müügipunktid, et hõlbustada teie toodete müüki praeguses olukorras.

Kaart on nähtav siin: AIANDID

„Lillekese“ peale vajutades on näha kodumaisete lille-ja köögivilja kasvatajate müügipunktid koos kontaktandmete ja lühikirjeldusega.

Et kõik andmed oleksid tõesed, toetaksid müüki ja vastaksid Teie ootustele, palume teil saata info@bloomest.ee järgnevad andmed:

 • *Müügipunkti ja aiandi nimetus
 • *Täpne aadress (võimalusel lisada ka Google maps’i link, et me asukohaga ei eksiks)
 • *Kontaktnumber
 • Lahtioleku kellaaeg (vastavalt hooajale saame seda muuta)
 • Lühikirjeldus
 • Link Facebook`le või oma kodulehele
 • Pilt, mida kuvame ’lillekesele’ vajutades
 • *Palun märkida ka tegevusala, et hilisemalt saaksime arendada juurde filtreerimisvõimaluse. Valikud on järmised (võib märkida mitu valikut):
 1. Köögiviljakasvataja
 2. Köögivilja-ja maitsetaimede müük
 3. Suvelillekasvataja
 4. Püsilillekasvataja
 5. Lõikelillekasvataja
 6. Marjakasvataja
 7. Puukool

*tärniga märgitud andmed on kohustuslikud

NB! Andmete edastamisega aadressile info@bloomest.ee annate meile loa nende andmete avaldamiseks ja levitamiseks sotsiaalmeedias.

Loodame, et see rakendus aitab kokku viia ostja ja kodumaise tootja, toetades mõtteviisi, et kodumaise toodangu tarbimine on hea nii majandusele, keskkonnale kui ka oma kogukonna arengule ja püsimisele.

Koostöös ja vastastiku abiga saame sellest olukorrast kindlasti üle!

Juurest õiteni!
Bloomest

 

Vaata kõiki postitusi

 • Jäägilehed ja poolikud kassetid

  Poolikud kassetid ja reservtaimed, mis on tarnijate poolt juba kinnitatud: Väljastamisega TALLINNA laost: EXCEL Väljastamisega TARTU laost: EXCEL Volmary jäägileht:...

 • Poolvalmis suvelilled Dümmen Orange ja Volmary sortimendist

  Poolvalmis püsilillede eeliseks on see, et olles läbinud külmaperioodi, on õiealgmed hakanud moodustuma ja juurestik on hästi arenenid, seetõttu saabub...

 • Pojengid sügiseseks istutuseks!

  Sügis on parim aega pojengide istutamiseks! Pakume paljasjuursete pojengide kvaliteetset algmaterjali. Valikust  leiab vanu häid rohtseid pojengisorte, uusi väärtustatud ITOH-hübriid pojenge, kompaktseid...

 • Novarbo kasvuturbad

  Õige kasvuturvas on tootmisaiandile ülitähtis valik! Koduaedadesse mullaparanduseks mõeldud turvast või turbatootmisfirmade ülejääke ostes mängime pigem loteriid kui teeme kindla...

Jäägilehed ja poolikud kassetid

Vaata pakkumist

Poolvalmis suvelilled Dümmen Orange ja Volmary sortimendist

Vaata pakkumist

Pojengid sügiseseks istutuseks!

Vaata pakkumist

Novarbo kasvuturbad

Vaata pakkumist